Jan Hereijgers ook volgend seizoen trainer v.v. Zundert

donderdag 12 december 2024, 21:00

Jan Hereijgers ook volgend seizoen trainer v.v. Zundert

V.V. Zundert doet niet aan scorebordjournalistiek. De technische commissie kijkt verder dan de stand op de ranglijst. In tijden dat zelfs in de amateurvoetbal trainers als wegwerpartikel worden gebruikt, gaan Zundert en Jan Hereijgers in goed overleg op voor een vierde seizoen. Er komt dus één extra jaar bij de lopende overeenkomst.

Het niveau van de trainingen is uitstekend, de spirit in de groep is voortreffelijk en noodgedwongen maken vele jeugdige spelers veel minuten in de derde klasse. Deze ervaringen zijn belangrijk en bieden hoop voor de komende seizoenen.

De technische commissie en de hoofdtrainer zijn dan ook tevreden en liggen op één lijn als het gaat om de potentie in de jonge groep en dat dit aansluit bij de ambities voor zowel dit als komend seizoen. Ook de signalen uit de spelersgroep waren positief om zonder twijfel voor een 4e seizoen in te gaan. Omdat ook Jan het nog steeds naar zijn zin heeft, is één en één twee en staat hij ook volgend jaar voor de groep. En natuurlijk eerst dit seizoen een mooi vervolg geven in de competitie én de beker!

<Foto: Archief v.v. Zundert>